Kandidati na 19. saboru HSLS-a

Facebooktwitter

Kandidature za 19. sabor HSLS-a

Predsjednik (bira se jedan kandidat)

  1. Hrebak, Dario, Bjelovar
  2. Katić, Žarko, Donji Grad

Potpredsjednici (biraju se 4 kandidatkinje/kandidata)

  1. Ana Balaško, Kutina
  2. Tonći Blažević, Split
  3. Sandro Jurman,  Kanfanar
  4. Saša Poljanec- Borić,  Donji Grad
  5. Tomislav Stipić,  Križevci
  6. Ivan Žeko,  Nuštar

Središnje vijeće (biraju se 42 kandidatkinje/kandidata)

  1. Zlatko Aga, Rešetari
  2. Tomislav Ančić, Orebić
  3. Vladimir Andrić, Stenjevec
  4. Miho Baće, Dubrovnik
  5. Goran Ban, Zadar
  6. Robert Banek, Rasinja
  7. Sandra Belavić, Karlovac
  8. Zoran Buljević, Donji grad
  9. Zoran Butković, Pula
  10. Zdenka Buturac, Viškovo
  11. Maro Car, Crikvenica
  12. Dražen Crnčec, Sv. Martin na Muri
  13. Ilija Čičak, Knin
  14. Irena Dajčar, Donji grad
  15. Gordana Domjanić, Virovitica
  16. Slavko Došen, Zrinski Topolovac
  17. Dražen Fintić, Zaprešić
  18. Alen Gospočić, Črnomerec
  19. Daniel Hinšt, Maksimir
  20. Mario Holiček, Bjelovar
  21. Vjenceslav Hranilović, Podturen
  22. Ivan Hrupački, Bednja
  23. Kristijan Jelić, Trešnjevka sjever
  24. Branko Jerković, Metković
  25. Lidija Jurak, Zagorska Sela
  26. Anton Juran, Suhopolje
  27. Renata Kajba, Zagorska sela
  28. Tomislav Klarić – Kukuz, Sinj
  29. Darko Klasić, Črnomerec
  30. Tomislav Kolačny, Črnomerec
  31. Tatjana Lukač, Donji grad
  32. Marino Marić, Zadar
  33. Darko Markić, Koprivnica
  34. Ljiljana Nekić, Rijeka
  35. Milena Petković, Mursko Središće
  36. Driton Prekazi, Koprivnica
  37. Josip Puškarić, Vođinci
  38. Branko Radačić, Kaštela
  39. Nenad Rajčević, Ivanska
  40. Dragica Ratković, Varaždinske Toplice
  41. Lana Rođak, Čakovec
  42. Goran Romek, Bjelovar
  43. Vladimir Sabljak, Karlovac
  44. Mario Samodol, Gornja Dubrava
  45. Marija Starčević, Popovača
  46. Milena Stjepanović Majer, Požega
  47. Josip Šestak, Podsused-Vrapče
  48. Mirna Špehar, Karlovac
  49. Robert Špehar, Karlovac
  50. Marija Štambuk Šunjić, Split
  51. Lada Terzić, Split
  52. Ivan Travica Zadar
  53. Ante Turić, Proložac
  54. Mladen Vidić, Sinj
  55. Mario Vlainić, Staro Petrovo Selo
  56. Zdenko Žitnik, Klanjec
  57. Maja Žugaj, Slatina

Statutarna komisija (bira se 5 kandidatkinja/kandidata)

  1. Ivan Cingulin, Klanjec
  2. Anto Faletar, Vođinci
  3. Filip Januš, Črnomerec
  4. Siniša Knezić, Bjelovar
  5. Alen Lochert, Donji Grad
  6. Lorenco Zekić, Split

Nadzorni odbor (bira se 5 kandidatkinja/kandidata)

  1. Janko Celjak, Črnomerec
  2. Alen Kiđemet, Bjelovar,
  3. Kristina Kocur, Bjelovar
  4. Lalić Kornelije, Rešetari
  5. Milena Markt, Ivanić Grad
  6. Maja Petrić, Split
  7. Damir Sučić, Kotoriba

Kandidati MHL-a  za članove Središnjeg vijeća (bira se dva kandidata)

  1. Hrvoje Bašić
  2. Jelena Jerković

Povezani sadržaj

Novo vodstvo HSLS-a

Novo vodstvo HSLS-a

Na danas održanom 19. saboru HSLS-a za novog predsjednika HSLS-a izabran je DARIO HREBAK, gradonačelnik Bjelovara. Za potpredsjednike HSLS-a...

Posted
Članovi 19. Sabora HSLS-a

Članovi 19. Sabora HSLS-a

Prezime Ime Bjelovarsko-bilogorska Bosilj Ivanka Brajdić Igor Brkić Darko Cupek Goran Cvjetković Renata Ćasar Đurđica Darvaš Dejan Deligegić...

Posted
Telefon: 01 4810 401
Fax: 01 4810 404
Trg Nikole Zrinskog 17/1, 10 000, Zagreb
hsls@hsls.hr