Lokalni dužnosnici

Facebooktwittergoogle_plus

Lokalni dužnosnici


Ime i prezime: Funkcija: Ogranak: Županija: Email kontakt:
Darinko Kosor predsjednik Zagreb Grad Zagreb ured.predsjednika@hsls.hr
Josip Grivec potpredsjednik Donji Vidovec Međimurska županija josip.grivec@gmail.com
Vicko Ivančević potpredsjednik Korčula Dubrovačko-neretvanska županija vicko@korcula.bz
Davor Butorac potpredsjednik Slatina Virovitičko-podravska županija davor.butorac@hrsume.hr

Ime i prezime: Grad: Županija: Email kontakt:
Tomislav Paunović Hrvatska Kostajnica Sisačko-moslavačka županija tomislav.paunovic@hrvatska-kostajnica.hr
Vlado Klasan Novska Sisačko-moslavačka županija vlado.klasan@novska.hr

Ime i prezime: Grad: Županija: Email kontakt:
Lidija Ikasović Hrvatska Kostajnica Sisačko-moslavačka županija lidija.ikasovic@hi.htnet.hr
Tomislav Baić Novska Sisačko-moslavačka županija tomislav.baic@optinet.hr
Vedran Mihaljević Novska Sisačko-moslavačka županija vedran.mihaljevic@novska.hr
Miroslav Venus Slatina Virovitičko-podravska županija venusmiroslav@gmail.com
Zvonko Vrtarić Mursko Središće Međimurska županija zvonko.vrtaric@eurobeton.hr

Ime i prezime: Općina: Županija: Email kontakt:
Zlatko Aga Rešetari Brodsko-posavska županija nacelnik@resetari.hr
Josip Grivec Donji Vidovec Međimurska županija josip.grivec@gmail.com
Sandro Jurman Kanfanar Istarska županija nacelnik@kanfanar.hr
Franjo Makovec Sveti Martin na Muri Međimurska županija opcina.sveti.martin.na.muri@ck.t-com.hr
Slavko Došen Zrinski Topolovac Bjelovarsko-bilogorska županija sdosen983@gmail.com
Tomislav Ančić Orebić tomislav64@gmail.com

Petar Budimir Čađavica Virovitičko-podravska županija g.budimir@net.hr
Zoran Černja Kanfanar Istarska županija cel@cel.hr
Zdenko Kirinčić Dobrinj Primorsko-goranska županija zdenko.kirincic@ri.t-com.hr
Jozo Leho Ston Dubrovačko-neretvanska županija jleho@gmail.com
Branko Jerković Kula Norinska Dubrovačko-neretvanska županija gradja.opuzen@gmail.com
Boris Resman Gornji Mihaljevec Međimurska županija resmanb@net.hr
Dubravka Rog Vidovec Varaždinska županija dubravka.rog@fina.hr

Josip Staničić Krk Primorsko-goranska županija josipstanicic@yahoo.com
Mladen Šiljeg Opuzen Dubrovačko-neretvanska županija oliver.skarica1@du.t-com.hr
Božidar Gorup Klanjec Krapinsko-zagorska županija bozidar.gorup@gorup-klanjec.hr
Marija Starčević Popovača Sisačko-moslavačka županija marijastarcevic@optinet.hr

Ime i prezime: Grad: Županija: Email kontakt:
Gordana Domjanić Virovitica Virovitičko-podravska županija tonkica.doo@gmail.com

Ime i prezime: Općina: Županija: Email kontakt:
Zdravko Vincetić Strahoninec Međimurska županija vincetic.zdravko@gmail.com
Eva Đurić Jasenovac Sisacko-moslavačka županija eva.djuric@gmail.com
Željko Dolonec Gornji Vidovec Međimurska županija zeljko.doloenec@jadransko.hr
Dragutin Prprović Pribislavec Međimurska županija alu-art@ck.t-com.hr
Željko Prpić Suhopolje Virovitčko-podravska županija
Mijo Topolnjak Lasinja Karlovačka županija mijo.topolnjak@ka.t-com.hr
Mate Radović Vir Zadarska županija materadov@inet.hr

Prezime, ime Ogranak Mobitel E-mail
Đurić, Eva Jasenovac 091/5752-676 eva.djuric@gmail.com
Dolenec, Željko Gornji Vidovec 099/2070-253 zeljko.dolenec@jadransko.hr
Prprović, Dragutin Pribislavec 091/5442-375 alu-art@ck.t-com.hr
Prpić, Željko Suhopolje
Radović, Mate Vir 098/9347-917 materadov@inet.hr
Topolnjak, Mijo Lasinja 098/361-291 mijo.topolnjak@ka.t-com.hr

Povezani sadržaj

MALA ŠKOLA LIBERALIZMA

MALA ŠKOLA LIBERALIZMA Liberalizam (lat. liberalis ← liber = slobodan, slobodarstvo, slobodoumlje) jest svjetonazor koji...

Posted